Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Alman vatandaşlığında rekor: Çifte için geri sayım - 28 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
14 Mayıs 2024 Salı

Mahkeme, yasa dışı ses kaydını yayanları uyardı

Aşı olmadığı gerekçesiyle işten çıkarılan bir kişi, mahkemede hakimin işveren aleyhindeki sözlerinin ses kaydını internette yayımladı. Mahkeme, yasa dışı ses kaydı paylaşan herkesin suçlu ilan edileceğini duyurdu.

İsviçre’de Covid-19 pandemisi döneminde açılan davalar sürüyor. Aşı olmadığı gerekçesiyle işten çıkarıldığını iddia eden bir kişi daha Zürih Mahkemesi’nde dava açtı. İlk duruşmada davacı, hakimin işverenin aleyhinde söylediği ifadeleri gizlice kayıt altına aldı. Ses kayıtları bir süre sonra internette yayılarak, sosyal medyada viral oldu.

Zürih Bölge Mahkemesi, konuya ilişkin uyarı yazısı yayımladı. Buna göre yasa dışı ses kayıtlarını paylaşan herkesin suçlu ilan edileceği bildirildi.

 

Geri Dön 14 Mayıs 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN