Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
02 Ekim 2023 Pazartesi

Klimasız uçakta saatlerce kapalı kaldılar

Basel'den Priştine'ye gitmesi planlanan Enter Air'a ait uçak, arıza sebebiyle kalkamadı. Yolcular, 2 saat boyunca klimasız uçakta kapalı kaldı.

İsviçre'de, dün saat 12.00'da, Basel'den Priştine'ye gitmesi gereken Enter Air Havayolları'na ait uçak, teknik bir arıza nedeniyle kalkamadı. Uçağın içindeki yolcular, saat 14.00'a kadar uçakta beklemek zorunda kaldı. Bir yolcu, uçağın içindeki klimanın kapalı olması nedeniyle sıcaklığın arttığını ve özellikle çocukların bu durumdan çok etkilendiğini belirtti.

Teknik sorunları olan uçaktan ayrılmalarına izin verildi ancak yolcular uzun bir süre ne olacağına dair bilgi alamadılar. Saat 15.30'da tekrar uçağa binme izni verildi, ancak uçuş dört saatten fazla bir rötarla saat 16:45'te gerçekleşti.

Geri Dön 02 Ekim 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN