Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
19 Aralık 2023 Salı

Kız çocukları fuhuş çetelerinin hedefinde

İsviçre basınında çıkan haberler, İsviçreli genç kadınların ve kız çocuklarının Paris'teki fuhuş çetelerinin hedefinde olduğunu ortaya koydu.

Le Matin Dimanche gazetesinin haberine göre, İsviçreli genç kadınların ve kız çocuklarının Paris’teki fuhuş çetelerinin hedefinde olduğu kaleme alındı. Çetenin hedefinde, İsviçre’nin Fransızca konuşan kantonu Vaud olduğu bildirildi. Polis birimleri çetenin hedefinde genç kadınların olduğunu, en az 10 vakanın kayıtlara geçtiğini doğruladı. 

Çetenin genç kadınları Paris’e bir partiye davet etme bahanesiyle bölgeye çektiği, alıkoyduğu, uyuşturucu ve alkole bağımlı hâle getirdiği açıklandı. Soruşturmalarda, kurbanların çoğunlukla ailesiyle sorunlar yaşayan 18 yaş altı gençler olduğu ortaya çıktı.

Geri Dön 19 Aralık 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN