Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
02 Temmuz 2024 Salı

İsviçreliler sel ve fırtına mağdurlarına desteklerini iletti

İsviçre'de, en az dört kişinin ölümüne yol açan fırtına ve sel felaketi sonrası, siyasiler ve tanınmış isimler dayanışma duygularını ifade etti.

İsviçreliler sel ve fırtına mağdurlarına desteklerini iletti

İsviçre'de Ticino ve Valais kantonlarında yaşanan fırtına ve sel felaketi büyük hasara yol açarak en az dört kişinin ölümüne neden oldu. Federal Başkan Viola Amherd, memleketi Chippis'te yaptığı ziyarette, durumun ciddiyetini vurgulayarak dayanışmanın önemine dikkat çekti. Amherd, ordunun yardım için harekete geçtiğini belirtti.

İsviçre milli futbol takımı da sel mağdurlarına destek mesajları gönderdi. Kaleci Yann Sommer, "Evdeki durum bizi derinden üzüyor," derken, orta saha oyuncusu Vincent Sierro başsağlığı diledi. Remo Freuler ise "Sizinle birlikteyiz" dedi.

Lavizzara Belediye Başkanı Gabriele Dazio, basın toplantısında duygusal anlar yaşadı ve yıkımın boyutlarını anlattı. Dışişleri Bakanı Ignazio Cassis ise Federal Konsey'in desteğini ifade ederek, bu tür olayların tekrarının kendilerini derinden etkilediğini belirtti. Graubünden bölgesinde de geçen hafta şiddetli fırtınalar yaşanmıştı.

Geri Dön 02 Temmuz 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN