Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
30 Nisan 2024 Salı

İsviçreli hekimlerden ‘Türkiye’ye sağlık turizmi’ uyarısı

İsviçreli hekimler, Türkiye'de estetik ameliyat olan birçok kişinin sağlık komplikasyonları yaşadığını belirtti ve Türkiye'ye sağlık turizmi için gideceklere uyarıda bulundu.

İsviçre'de çok sayıda hekim, Türkiye’ye gideceklere sağlık turizmi uyarısında bulundu. Çok sayıda kişinin Türkiye’de estetik ameliyat olduktan sonra çeşitli komplikasyonlar yaşadıkları bildirildi. 20 Minuten’ın haberine göre, Türkiye başta olmak üzere sağlık turizmiyle ön plana çıkan ülkelerde geçirilen operasyonların, iletişim, hijyen ve yetersiz hizmet gibi nedenlerle riskli olduğuna dikkat çekildi.

Plastisch Schön kliniğinde uzman doktor Volker Wedler, "Türkiye’de rekabet artıkça, standartlar düşüyor. Her yıl yüzlerce hasta, başarısız estetik operasyonlar nedeniyle yeniden ameliyat olmak zorunda kalıyor" diye konuştu. Uzmanlar ayrıca, Türkiye’de estetik merkezlerindeki fiyat politikalarının şeffaf olmadığı konusunda uyarıda bulundu.

Geri Dön 30 Nisan 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN