Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
24 Ocak 2024 Çarşamba

İsviçreli bilim insanları stresi yok eden ilaç geliştirdi

İsviçreli bilim insanları, stresi büyük ölçüde engelleyen ve depresyon, obezite, kalp hastalıkları gibi rahatsızlıkla mücadelede etkili olabilecek bir ilaç geliştirdiklerini duyurdu.

İsviçreli bilim insanları, strese karşı bir ilaç geliştirildiğini açıkladı.  İsviçre Federal Teknoloji Enstitüsü’nde yapılan deneylerde, ilacın stresi önlemeye büyük oranda yardımcı olduğu bildirildi. Mucize hapın, stresin tetiklediği depresyon gibi psikolojik rahatsızlıklardan, obezite ve kalp damar hastalıklarına kadar çok sayıda hastalığın oluşumunu engelleyebileceği ifade edildi.

Hapa ilişkin deney ve araştırmaların devam edeceği, gerekli onaylar alınırsa, ilacın raflarda bir kaç yıl sonra yer alabileceği tahmin ediliyor.

Geri Dön 24 Ocak 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN