Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Haziran 2024 Perşembe

İsviçre'de 'kan yağmurları' bekleniyor

İsviçre'de Sahra Çölü'nden gelen toz bulutları etkili olacak. Bu akşamdan itibaren, çöl tozlarının yağışla karışması nedeniyle 'kan yağmurları' bekleniyor.

İsviçre, Sahra Çölü'nden esen rüzgarlarla gelen toz bulutlarının etkisi altına girmeye hazırlanıyor. Meteorolojiye göre, bu akşamdan itibaren gökgürültülü sağanak yağışlar ve çöl tozları sebebiyle "kan yağmurları" bekleniyor. Sağanak yağışlarla birlikte hava sıcaklıklarının 20 dereceye kadar düşmesi öngörülüyor.

Bitkiler için faydalı

Sahra tozları, genellikle sağlık üzerinde geçici etkiler yapar ve alerji ya da astım hastaları dışında ciddi bir tehlike oluşturmaz. Bu doğa olayı, bitkiler için faydalı olabilir; çünkü tozlar, suyla temas ettiğinde gübre işlevi gören besin maddeleri, sülfat ve fosfat içerir. Ancak araç sahipleri, araçlarının üzerine düşecek tozlar nedeniyle olumsuz etkilenebilirler.

Geri Dön 20 Haziran 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN