Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
26 Temmuz 2023 Çarşamba

İsviçre’de fırtına: 1 ölü, 15 yaralı

İsviçre’nin kuzeybatısındaki La Chaux-de-Fonds bölgesinde pazartesi akşamı etkili olan şiddetli fırtınada 50 yaşındaki bir kişi hayatını kaybetti, 15 kişi yaralandı. 

Fransa sınırındaki Neuchatel bölgesini etkisi altına alan fırtınada rüzgâr hızının 217 km/s’e ulaştığı belirtildi. 50 yaşındaki İsviçreli bir adam, üzerine inşaat vincinin devrilmesi nedeniyle hayatını kaybetti. 15 kişi yaralandı, çok sayıda bina ve araç hasar aldı. 

Yetkililer, kurtarma ve temizlik çalışmalarının sürdüğünü bildirdi. Fırtına etkisini yitirdi, ancak polis, yine de bölge halkını gerekli olmadıkça dışarı çıkmamaları ve kendilerini riske atmamaları konusunda uyardı. 

Geri Dön 26 Temmuz 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN