Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
02 Nisan 2024 Salı

İsviçre’de çığ uyarısı: Tehlikeli alanlara gitmeyin

İsviçre'de yoğun kar yağışı sonrası çığ uyarısı yapıldı. Uyarıda, kar yağışından etkilenen alanlardan uzak durulması tavsiye edildi.

İsviçre’de çığ uyarısı: Tehlikeli alanlara gitmeyin

İsviçre’de önceki gece yoğun kar yağışı yaşandı. Wassen ve Hospental’de iki ayrı yol, Hospental ile Realp arasındaki güzergah ulaşıma kapatıldı. Gri Kantonu Polisi, söz konusu bölgeler için çığ uyarısında bulundu, "Etkilenen alanlardan uzak durun" çağrısı yaptı.

İsviçre’nin İtalya sınırındaki Ticino kantonu da şiddetli yağış ve fırtınadan etkilendi. Gambarogno'da sel ve heyelan yaşandı, devrilen ağaçlar nedeniyle trafik durma noktasına geldi. Kantonda sabah saatlerinde bu sabah saatlerinde rüzgarın hızı saatte 100 kilometrenin üzerine çıktı.

Geri Dön 02 Nisan 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN