Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
19 Mart 2023 Pazar

İsviçre'de bu hafta neler yaşandı?

İsviçre'nin gündeminde bu hafta ABD'de batan bankalara verilecek borç ve ilaç krizi vardı. İşte bu hafta yaşananlar...

İsviçre'de bu hafta neler yaşandı?

ABD’de Silikon Vadisi Bankası’nın iflasının ardından hisseleri rekor seviyede değer kaybeden Credit Suisse, likiditeyi garanti altına almak ve endişeli yatırımcıları sakinleştirmek için İsviçre Merkez Bankası’ndan 54 milyar dolar borç alacağını açıkladı. 

Zürih kenti, belediye çalışanları için haftada 35 saatlik çalışma modelini deneyecek. Sağlık ve bakım hizmetlerinde çalışanlar, temizlik personeli, polis, ve nakliye işçileri pilot projeye katılacak. 

Ulusal Konsey, sürdürülebilir enerjiye geçişi hızlandırmak için, yeni inşa edilen veya renove edilen binaların çatısında güneş panelini zorunlu kılmaya ilişkin yasa tasarısını tartışıyor. 

İlaç krizi büyüyor. Eczacılar Birliği verilerine göre tedarik sorunu yaşanan ilaçların sayısı bini aştı. Uzmanlar, İsviçre’nin ilaç krizine uzun vadeli bir çözüm bulması çağrısında bulunuyor. 

İsviçre'nin başkenti Bern'de Ukrayna'ya silah ihracatı ve Rusya'ya ekonomik yaptırımları protesto eden yaklaşık 3 bin kişi sokağa çıktı.

Geri Dön 19 Mart 2023 Pazar Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN