Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
30 Nisan 2023 Pazar

İsviçre'de bu hafta neler yaşandı?

İsviçre'nin gündeminde bu hafta evsizler ve patronların işçi açığına çözüm önerileri vardı. İşte bu hafta yaşananlar...

İsviçre'de bu hafta neler yaşandı?

İsviçre’de artan yaşam masrafları karşısında birçok insan evsizliğe sürükleniyor. Evsizlerin konaklaması için açılan acil durum barınakları, birçok şehirde kapasite sınırında. Gönüllüler, hükümeti bu konuda acilen adım atmaya çağırıyor.

Öte yandan patronlar kalifiye işçi açığına çözüm önerisi olarak, mevcut çalışanların daha fazla çalışmasını önerdi. İsviçre İşverenler Derneği, ‘yapılan toplam iş hacmini’ artırmak için daha uzun çalışma saatleri ve evli çiftlerde iki partnerin de çalışmasını teşvik edecek vergi değişiklikleri önerisinde bulundu.

Federal İstihbarat Servisi, terör ve aşırıcılıkla mücadele için sanal casuslarını internet ortamında görevlendirmeye hazırlanıyor. Önümüzdeki seneden itibaren, sahte kimlik kulanacak sanal ajanların, sosyal medyada ve internet sitelerinde bilgi toplamaya başlaması planlanıyor.  

Geri Dön 30 Nisan 2023 Pazar Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN