Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
17 Nisan 2024 Çarşamba

İsviçre’de Beypazarı maden suyu uyarısı

İsviçre'de, Türkiye'nin en bilinen maden suyu markalarından Beypazarı'nın belirli bir partisinde sağlığa zararlı miktarda bor minerali bulundu. Söz konusu seri geri çağrıldı.

İsviçre Gıda Güvenliği ve Veterinerlik Dairesi, Türkiye’nin en eski maden suyu markalarından da biri olan Beypazarı maden suyunun tüketilmemesi çağrısında bulundu. Kurumun basın açıklamasında, maden suyunun, belirli bir partisinin içerisinde, insan sağlığını tehdit edecek derecede bor minerali bulunduğu duyuruldu. Kurum, söz konusu partinin İsviçre'de satışının durdurulması çağrısı yaptı.

Borun doğurganlığı ve özellikle hamile kadınlarda fetüsün gelişimini engellediği belirtildi. BAK-SAN GmbH şirketi, kurum tarafından belirtilen partinin satıştan kaldırıldığını ve geri çağırma işlemlerinin başlatıldığını duyurdu.

Geri Dön 17 Nisan 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN