Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Haziran 2024 Çarşamba

İsviçre trenlerinde şiddet artıyor

İsviçre Ulaştırma Çalışanları Sendikası (SEV), korona pandemisinden bu yana trenlerde şiddet olaylarının arttığını duyurdu.

Demiryolu emekçilerinin her gün fiziksel ve sözlü şiddete maruz kaldığı belirtildi. Sendika, hükûmete çalışanların güvenliği için belirli noktalara daha fazla güvenlik personeli yerleştirilmesi çağrısında bulundu ve "Kendimizi güvende hissetmiyoruz, korkuyoruz" mesajı paylaştı.

Araştırmalara göre, son iki yılda İsviçre’de trenlerde bıçaklı saldırılar arttı. Bu olaylar en çok sabaha karşı saatlerde, uyuşturucu ya da alkol etkisinde olan kişiler tarafından çıkarıldı.

Ulaştırma Bakanlığı da artan şiddet olaylarını doğruladı ve “Çalışan ve müşterilere yönelik saldırıların endişe verici boyutlara ulaştığının farkındayız. Bu tür toplumsal gelişmeler bizi de endişelendiriyor, gerekli önlemleri alacağız” açıklamasını yaptı.

Geri Dön 05 Haziran 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN