Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
19 Haziran 2024 Çarşamba

İsviçre, Rusya ile Ukrayna arasında arabuluculuğa yeşil ışık yaktı

İsviçre'de düzenlenen Ukrayna Barış Zirvesi'nde, İsviçre Dışişleri Bakanı Ignazio Cassis, Ukrayna ve Rusya arasında arabuluculuk yapabileceklerini açıkladı. 

Cassis, savaşı bitirmeye yönelik her türlü girişimi memnuniyetle karşılayacaklarını belirterek, "Müzakereler uluslararası hukuka ve Birleşmiş Milletler (BM) Şartı'na dayanmalı" dedi. Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy, İsviçre'de veya Avrupa'da ikinci bir zirve düzenlemeyi planladığını basınla paylaştı.

Bürgenstock Bildirisi

Barış Zirvesi, Ukrayna'nın 'toprak bütünlüğü'nün korunmasını talep eden Bürgenstock Bildirisi ile son buldu. Ortak bildiri, 80 ülke ve 4 kuruluş tarafından kabul edildi. Ancak Suudi Arabistan, Hindistan, Güney Afrika, Tayland, Endonezya, Meksika, Brezilya ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) gibi 16 ülke ve kuruluş, nükleer güvenlik, gıda güvenliği ve mahkumların değişimi gibi konuları gerekçe göstererek çekimser kaldı.

Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy, Ukrayna'da güvenliğin ve barışın yeniden kurulmasına yönelik ortak çalışmaları teknik düzeyde sürdüreceklerini bildirdi.

Geri Dön 19 Haziran 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN