Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
26 Şubat 2024 Pazartesi

Hırsızların yeni numarası sürücüleri endişelendirdi

Fransa'dan başlayarak İsviçre'ye yayılan yeni bir hırsızlık ve dolandırıcılık yöntemi, sürücüler arasında büyük endişe yaratıyor.

Hırsızların yeni numarası sürücüleri endişelendirdi

Dolandırıcılar, araçlara erişim sağlamak için sinyal amplifikatörleri ve radyo kayıt cihazları kullanıyorlar. Bu yöntem, özellikle araba anahtarlarının araca yakın bir yerde tutulduğu durumlarda daha etkili olabiliyor.

Anahtarları alüminyum folyaya sarmak işe yarıyor

Uzmanlar, artan hırsızlık vakaları karşısında sürücülere önlem almaları konusunda uyarıda bulunuyor. Araç sahiplerine, anahtarlarını alüminyum folyo ile sararak veya özel koruma sağlayan kutularda saklamaları gibi basit önlemler öneriliyor. Ayrıca, sürücülerin sigorta teminatlarını düzenli olarak gözden geçirmeleri ve değerli eşyalarını uygun bir sigorta kapsamına alarak korumaları tavsiye ediliyor.

Bu hırsızlık yöntemi, Basel-Stadt savcılığı ve Baloise Sigorta gibi kurumlar tarafından da dikkate alınıyor. Sinyal amplifikatörü ile yapılan araç hırsızlıklarının, bazı sigorta poliçelerinde kapsam dışı bırakıldığına dikkat çekiliyor. Bu durum, sürücüleri ek tedbirler almaya ve kendilerini daha iyi korumaya yönlendiriyor.

Geri Dön 26 Şubat 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN