Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
24 Haziran 2024 Pazartesi

Heyelanda kaybolan 3 kişiden biri ölü bulundu

İsviçre'nin Graubünden kantonunda meydana gelen heyelan sonrası kaybolan üç kişiden biri, nehirde ölü bulundu. İki kişi için arama çalışmaları devam ediyor.

Heyelanda kaybolan 3 kişiden biri ölü bulundu

Polis, Misox vadisindeki olay yerinde düzenlediği basın toplantısında, hayatını kaybeden kişinin ailesine bilgi verildiğini açıkladı. Graubünden kanton polisi operasyon başkanı William Kloter, geçen zamanla birlikte hayatta kalanları bulma ihtimalinin azaldığını, ancak aramaların umutla sürdüğünü belirtti. Federal Konsey Üyesi Ignazio Cassis de olay yerinde yaptığı açıklamada, Graubünden ve Ticino kantonlarına ve tüm İsviçre’ye başsağlığı diledi ve bunun üzücü bir gün olduğunu ifade etti.

Cuma akşamı yaşanan şiddetli fırtınalar ve yoğun yağışlar bölgedeki su seviyelerini yükseltti. Polis ve itfaiyenin müdahale ettiği bölge yaklaşık 20 kilometre boyunca uzandı. Heyelan üç evi yıktı, bir kadın kurtarılarak hastaneye kaldırıldı ve pazar günü yoğun bakımdan çıktı. Helikopterler ve dronelar yardımıyla kayıp kişileri arama çalışmaları devam ediyor.

Valais kantonunda ise, ünlü turistik yer Zermatt, sel nedeniyle yollar ve demiryolu kapatıldığı için ulaşılamaz hâle geldi.

Geri Dön 24 Haziran 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN