Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Ocak 2024 Pazartesi

Her 3 yolcudan 1’i havalimanında sorun yaşadı

İsviçre'de 2023 yılında havalimanlarında aksaklıklar eksik olmadı. Yıl boyunca her 3 yolcudan 1'i, havalimanlarında sorun yaşadı.

Her 3 yolcudan 1’i havalimanında sorun yaşadı

İsviçre’nin 2023 yılı havayolu karnesi zayıf geldi. Personel açığı, grev ve diğer aksaklıklar birleşince, yapılan araştırmaya göre, neredeyse her 3 yolcudan 1’i İsviçre havalimanlarında sorun yaşadı.

Havayolu yolcu hakları platformu Airhelp’ten yapılan açıklamada, “Avrupa çapında, yolcuların yüzde 31,3’ü rötarlı uçtu veya uçuşları iptal edildi” denildi. Gecikme ve iptal oranları, temmuz ayında yüzde 39,1 ile zirve yaptı.

Travelnews.ch’de yer alan bilgiye göreyse, İsviçre’de 2023 yılında planlanan 155 bin 956 uçuşun 45 bin 87’si ertelendi.

Geri Dön 08 Ocak 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN