Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
15 Aralık 2022 Perşembe

Göçle mücadele planı üzerinde anlaşma sağlandı

İsviçre ile Almanya arasında düzensiz göç ve organize insan kaçakçılığıyla mücadeleye ilişkin plan üzerinde anlaşma sağlandı.

İsviçre Adalet Bakanı Karin Keller-Sutter ve Almanya İçişleri Bakanı Nancy Faeser, düzensiz göç ve organize insan kaçakçılığıyla mücadele için ortak bir eylem planı üzerinde anlaştı. Plana göre, İsviçre-Almanya sınırında arama operasyonları yoğunlaştırılacak ve demir yolu trafiğini kontrol etmek için ortak devriyelerden daha fazla yararlanılacak. 

İsviçre Adalet Bakanı, ‘Uluslararası koordinasyon ve komşular arasında işbirliği olmadan düzensiz göçle mücadele edemeyiz’ açıklamasında bulundu. Bakanlık verilerine göre kasım ayında her hafta yaklaşık 700 kişi, Doğu sınırından geçerek İsviçre’ye girmeye çalıştı. Bu, ekim ayına göre 3 kat daha fazla.

Geri Dön 15 Aralık 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN