Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
10 Mart 2023 Cuma

Gazprombank çalışanları İsviçre’de yargılanıyor

Rus bankası Gazprombank’ın İsviçre’deki 4 çalışanı, milyonlarca franklık banka transferlerini mali kontrol prosedürlerine uymaksızın gerçekleştirdikleri iddiasıyla Zürih Mahkemesinde yargılanıyor. 

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bağlantısı olduğu bilinen konser çellisti Sergey Roldugin’in, 2014-2016 yılları arasından İsviçre’deki banka hesapları aracılığıyla hiçbir kontrol olmaksızın toplam 30 milyon frank tutarında para transferleri yaptığı iddia ediliyor.

Savcılık, söz konusu zaman aralığında Roldugin’in bu seviyede bir servete kesinlikle sahip olmadığını belirterek, Putin’in resmi servetinin aslolandan çok daha yüksek olduğunu ve bu servetin kendisine yakın kişiler tarafından yöneltildiğini vurguladı. 

Davada, 3’ü Rus, biri İsviçreli olan 4 sanık için yedişer ay ertelemeli hapis cezası isteniyor. 

Geri Dön 10 Mart 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN