Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
21 Mayıs 2024 Salı

Gardiyanlar: Hayatımız tehlikede

Zürih'teki cezaevi doldu taştı. Gardiyanlar, yönetimden gizli biçimde 20 Minutes’a verdiği röportajda, "Hayatımız tehlikede, sesimizi duyurun“ çağrısında bulundu.

Gardiyanlar: Hayatımız tehlikede

İsmini vermek istemeyen iki gardiyan, cezaevindeki aşırı kalabalık ve personel sıkıntısı nedeniyle krizin her gün tırmandığını belirtti. Cezaevi yönetiminin fazlasıyla iyi niyetli bir tutum sergilediğini ve çalışanlarını riske attığını iddia ettiler. Gardiyanlar; mahkumların yüzde 80’inin Fas, Cezayir, Tunus ve Libya gibi Mağrip ülkelerinden geldikleri ve İsviçre adalet sisteminin manipüle ettiklerini öne sürdü.

"Silahsız kadın gardiyanlar 20 mahkumla aynı katta yalnız bırakılıyor"

Zürih Batı Hapishanesi’nde çok sayıda kadın çalışan olduğu da vurgulanırken, en az 20 mahkumla birlikte aynı katta yalnız bırakıldıkları ileri sürüldü ve "Gardiyanların hiçbiri silahlı değil, bu çok tehkileli" denildi.

Geri Dön 21 Mayıs 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN