Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
15 Nisan 2024 Pazartesi

Festivalde 56 kişide uyuşturucu yakalandı

İsviçre'de Crans-Montana'da, Caprices festivalinde 56 kişi uyuşturucu bulundururken yakalandı.

Polis, Crans-Montana'daki festivalin iki hafta sonunda herhangi bir ciddi olayla karşılaşmasa da çeşitli narkotik maddeler ele geçirdi. Wallis kanton yetkilileri, Caprices festivalinin genel güvenlik durumunun iyi olduğunu belirtti.

29-31 Mart ve 5-7 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen hafta sonlarında Crans-Montana'da festival düzenlendi. Kanton polisi, festival boyunca ciddi bir olayın rapor edilmediğini açıkladı ancak uyuşturucu madde bulundurdukları gerekçesiyle 56 kişinin izlendiğini bildirdi.

Polisin yaptığı açıklamada, kokain, ketamin, LSD, MDMA, Ecstasy, esrar, halüsinojen mantarlar ve kristal gibi çeşitli uyuşturucuların ele geçirildiği belirtildi. Tutuklanan 56 kişi, federal yasaları ihlal ettikleri gerekçesiyle savcılığa sevk edildi.

Geri Dön 15 Nisan 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN