Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
17 Nisan 2023 Pazartesi

Credit Suisse’in AT1 tahvillerinde büyük düşüş!

İsviçre'nin önde gelen bankalarından Credit Suisse, AT1 tahvillerinde 16 milyar İsviçre frangı (17,9 milyar dolar) değerinde bir düşüş kaydetti. 

Credit Suisse’in AT1 tahvillerinde büyük düşüş!

Bu durum, bankanın finansal gücüne yönelik endişeleri artırdı ve İsviçre medyasında büyük yankı uyandırdı. 

AT1 tahvilleri, bankanın kaynak sağlaması için önemli bir araçtı. Ancak, Credit Suisse'un bu tahvillerden kaynaklı zararı, bankanın finansal istikrarını ve geleceğini tehdit edebilir. Uzmanlar, bu olayın İsviçre ekonomisine ve bankacılık sektörüne olumsuz bir etkisi olabileceği konusunda uyarıyorlar. 

Öte yandan, Credit Suisse'un rakibi UBS, Amerikan yetkililerin onayıyla Credit Suisse'u satın alma planını devreye soktu. Bu satın alma işlemi, İsviçre bankacılık sektöründe önemli bir değişikliğe neden olabilir.

Geri Dön 17 Nisan 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN