Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
20 Aralık 2022 Salı

Çocuk klinikleri kapasite sınırında

Özellikle çocukları etkileyen RS virüsü İsviçre’de de etkisini gösteriyor. Çocuk klinikleri kapasite sınırına geldi.

Son 2 yıldır salgın önemleri nedeniyle hafif geçen grip dalgası ve özellikle küçük çocuklar arasında yayılan ve solunum yolu enfeksiyonuna yol açan RS virüsü, İsviçre’yi de etkisine aldı. 

Halk Sağlığı Ofisi, grip vakalarının bir hafta içinde ikiye katlandığını açıkladı. Çocuk kliniklerinde zaten ciddi ölçüde personel açığı yaşanıyordu, uzmanlar, mevcut personelin tüm hastalara yetişemediğini açıkladı.

Uzmanlar, bakım personeli açığının kapatılması için hemşire maaşlarının artırılması çağrısında bulunuyor. Kısa vadede ise, anne babalardan, çocuklarını yalnızca gerçekten ciddi durumlarda acil servise getirmeleri isteniyor. 

Geri Dön 20 Aralık 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN