Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
01 Temmuz 2023 Cumartesi

Cenevre Havalimanı’nda grev

Cenevre Havalimanı’nın pasaport kontrol ve güvenlik görevlileri, dün sabah itibarıyla greve gitti. Grev, bu akşama kadar devam edecek. 

Cenevre Havalimanı’nın pasaport kontrol ve güvenlik görevlileri, işverenlerle ücret konusundaki anlaşmazlıklar nedeniyle 30 Haziran Cuma sabahı itibarıyla greve gitti. Grev, cumartesi akşamına kadar devam edecek. 

Cenevre Havalimanı çalışanları, havalimanının 1919 yılında faaliyete başlamasından bu yana ilk defa greve gitti. Çalışanları temsil eden sendika, önemli ücret kesintileri içeren yeni maaş sistemini protesto etmek için greve gidildiğini açıkladı.

Grev nedeniyle, cuma sabahı saat 06.00 ila 10.00 arasındaki tüm uçuşlar iptal edildi, yaklaşık 8 bin yolcu uçuş iptallerinden etkilendi. 

Havalimanı yöneticisi, çalışma koşulları ve ücretlerin ‘mükemmel’ olduğunu söyledi, ‘Grev, belki de yolculuk için uzun süredir para biriktirmiş olan yolcuları etkiliyor’ açıklamasında bulundu. 

Geri Dön 01 Temmuz 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN