Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
04 Temmuz 2024 Perşembe

Bir uyarı daha: Hafta sonu fırtına, sel, heyelan tehlikesi var

Meteoroloji birimleri, İsviçre'nin, hafta sonu yeniden fırtına ve şiddetli yağışlarla karşı karşıya kalabileceğini bildirdi. Özellikle kuzey bölgelerde sel ve heyelan riski var.

İsviçre, geçtiğimiz hafta sonu yaşanan sel felaketinin ardından yeni bir uyarı aldı. Meteoroloji birimleri, hafta sonu ülkenin yeniden fırtına ve şiddetli yağışlarla karşı karşıya kalabileceğini bildirdi. Meteorolog Michael Eichmann, özellikle kuzey bölgelerde sel ve heyelan riskine karşı önlem alınması gerektiğini belirtti. Bernese Oberland ve Alpstein bölgelerinde nehir seviyelerinin hızla yükselebileceği ve karların erimesiyle durumun kötüleşebileceği ifade edildi.

Geçen hafta sonu Wallis ve Ticino kantonlarında meydana gelen sel ve toprak kaymalarında 4 kişi hayatını kaybetmiş, 4 binden fazla kişi tahliye edilmiş ve şehir merkezlerinde ağır hasarlar oluşmuştu. 5 kişi ise hâlen kayıp.

Geri Dön 04 Temmuz 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN