Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
22 Aralık 2023 Cuma

Bern’de kokainin yasallaşması planlanıyor

Eğlence amaçlı kokain kullanımına yönelik pilot proje kapsamında, İsviçre'nin başkenti Bern'de kokainin yasallaşması planlanıyor.

Bern’de kokainin yasallaşması planlanıyor

İsviçre’nin başkenti Bern’de kokainin yasallaştırılması planlanıyor. Ulusal basında çıkan haberlere göre, kokainin eğlence amaçlı satışına yönelik bir pilot proje hazırlığı yapılıyor. Projenin uyuşturucuyla mücadele amacıyla hayata geçirilmek isteniyor. Parlamento öneriye destek verirken, şehir yönetimi ve Eyaletler Meclisi’nin konuya nasıl yaklaşacağı henüz netlik kazanmadı.

Atık sularda bulunan uyuşturucu kalıntılarına göre İsviçre’nin, Avrupa'daki en yüksek kokain kullanım oranına sahip ülkelerden biri olduğu ortaya çıkmıştı. Zürih, Basel ve Cenevre’nin kokain kullanımında Avrupa’nın ilk 10 kenti arasında olduğu bildirilmişti.

Geri Dön 22 Aralık 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN