Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da tünelin ucunda ışık göründü - 20 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
17 Kasım 2023 Cuma

Aşırı sağcılar, İsviçre’nin bankacılık sistemini kullanıyor

İsviçre basınında, Federal Almanya'yı reddeden aşırı sağcı İmparatorluk Vatandaşları'nın İsviçre'nin bankacılık sistemini kullandığı iddia edildi.

Aşırı sağcı İmparatorluk Vatandaşları’nın geçtiğimiz hafta İsviçre’nin Basel kentinde gizli bir toplantı yaptığı ortaya çıktı. Ulusal basında çıkan haberlere göre, Federal Almanya’yı reddeden aşırı sağcıların, İsviçre’nin bankacılık sistemini kullandığı ortaya çıktı.

Aşırı sağcı grubun önde gelenlerinin örgütün bütçesini genişletmek için ülkenin finansal imkanlarından yararlanma çağrısı yaptığı ileri sürüldü. Örgütün, emeklilik ve sağlık sigortası gibi oluşumlarını İsviçre’de kurmayı planladığı, kendi para birimlerini kullanmak için döviz büroları açmayı hedeflediği iddia edildi.

Aşırı sağcı örgüte yapılacak bağışların İsviçre bankalarında toplanmak istendiği, İsviçre’de iş kurmaya yönelik seminerler de verildiği kaleme alındı.

Geri Dön 17 Kasım 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN