Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Maliye Bakanı: Almanya'da çok az çalışılıyor - 18 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
12 Mart 2024 Salı

Alplerde kayakçılar kayboldu: 5 kişinin cesedine ulaşıldı, 1 kişi kayıp

İsviçre Alplerinde geçtiğimiz hafta sonu, kayak yapmak için Matterhorn dağına tırmanan 6 kişinin kaybolduğu duyuldu. Kayakçılardan beşinin cesedine ulaşılırken, bir kişi hâlen kayıp.

İsviçre polisi tarafından bu sabah yapılan açıklamada, beş kayakçının cesedine ulaşıldığı, 1 kişinin arama-kurtarma çalışmalarının devam ettiği bildirildi.  Blick gazetesinin haberine göre, kayakçıların İsviçre vatandaşı olduğu, yaşlarının 21 ila 53 arasında değiştiği belirtildi.

Grubun 3 bin 706 metre yüksekliğindeki dağlık bölgede kaybolmasının ardından cumartesi günü arama kurtarma operasyonları başlatılmıştı. Operasyon kar, fırtına ve çığ tehlikesi nedeniyle zor koşullar altında sürdürülmüştü.

Geri Dön 12 Mart 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN