Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
24 Aralık 2022 Cumartesi

Sınır güvenliği 8 günlük greve başladı

İngiltere’nin 6 büyük havalimanındaki yaklaşık bin sınır güvenlik personeli, dün itibarıyla 8 günlük iş bırakma eylemi başlattı. 

Sınır güvenlikleri, 23-26 Aralık ve 28-31 Aralık tarihleri arasında toplam 8 gün grev yapacak. Bu grevin, çok yoğun geçmesi beklenen Noel ve Yılbaşı döneminde yüz binlerce insanın seyahat planlarını aksatması bekleniyor. 

Sendika Genel Sekreteri Mark Serwotka, ‘Grev son çare’ açıklamasında bulundu, seyahat planları aksayacak yolcuların öfkelerini sendikalara değil, işçileri görmezden gelen hükümete yöneltmeleri gerektiğini söyledi. 

Öte yandan İngiltere’de 40 bin demiryolu çalışanı da 24-27 Aralık tarihleri arasında yeniden greve gidecek. 

Geri Dön 24 Aralık 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN