Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
03 Ekim 2023 Salı

Rishi Sunak: Ukrayna’ya İngiliz askeri gönderilmeyecek

İngiltere Başbakanı Rishi Sunak, İngiltere’nin Ukrayna’ya destek için asker göndereceği iddialarının gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

İngiltere Savunma Bakanı Grant Shapps’ın The Telegraph gazetesine verdiği demece atıfta bulunan Sunak, “Ukrayna’ya savaşmak için tek bir İngiliz askeri gitmeyecek” diye konuştu. Savunma Bakanı Shapps’ın açıklamalarının çarpıtıldığını belirten Sunak, ”Ukraynalı askerlere, İngiltere’de verilen eğitimlerin gelecekte Ukrayna’ya kaydırılması planlanıyor. Bu savaşa asker göndermemiz anlamına gelmiyor" şeklinde konuştu. 

Söz konusu haberin ardından Rusya Güvenlik Konseyi Başkan Yardımcısı Dmitriy Medvedev Ukrayna'da İngiliz askerlerinin 'meşru hedefler' olabileceği konusunda uyarıda bulundu. 

The Telegraph gazetesi, dün gece yayınlanan haberin başlığını sabah saatlerinde "Grant Shapps, Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy'e desteğini artıracak" şeklinde değiştirdi.

Geri Dön 03 Ekim 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN