Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
06 Mart 2023 Pazartesi

Rishi Sunak göçmenlere seslendi: Hata yapmayın

Detayları bu hafta açıklanması beklenen yeni yasa tasarısına göre, yasa dışı yollarla Birleşik Krallık’a gelen göçmenlerin ülkeye girmesi ve İngiliz vatandaşlığına başvurması yasaklanacak.

Rishi Sunak göçmenlere seslendi: Hata yapmayın

Yeni mevzuata ilişkin detaylar salı günü hükûmet tarafından açıklanacak. Mülteci Konseyi bu plana karşı. Sonuç olarak binlerce insanın ‘kalıcı bir belirsizlik içinde’ bırakılacağı savunuldu.

Başbakan Rishi Sunak ise ‘tekneleri durdurmayı’ en önemli önceliklerinden biri olarak belirlediklerini söyledi. Başbakan Sunak, pazar günü verdiği demeçte “Buraya yasadışı yollardan gelirseniz kalamazsınız, hata yapmayın” ifadelerini kullandı.

Geri Dön 06 Mart 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN