Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'dan Türkiye'ye vize kolaylığı sözü - 19 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
23 Mart 2024 Cumartesi

Prenses Kate Middleton kansere yakalandığını duyurdu

Bir süredir komplo teorilerinin odağında olan Galler Prensesi Kate Middleton, kanserle mücadelesini açıkladığı bir video mesajla duyurdu.

Prenses Kate Middleton kansere yakalandığını duyurdu

Sosyal medya hesabından açıklama yaparak, ocak ayında geçirdiği karın ameliyatının ardından kanserin tespit edildiğini belirten Middleton, şu an önleyici kemoterapi tedavisinin başlangıç aşamalarında olduğunu söyledi. Kanserin türüne dair bilgi vermeyen Prenses, iyimser olduğunu ve her gün güçlendiğini vurguladı. Prenses ve Prens William, çocuklarını bu durumdan olabildiğince korumaya çalışırken, ailelerinin zamana, alana ve mahremiyete ihtiyacı olduğunu belirtti.

Kral 3'üncü Charles ve Kraliçe Camilla, aileye sevgi ve destek vermeye devam edeceğini söylerken; İngiltere Başbakanı Rishi Sunak ve İşçi Partisi lideri Keir Starmer'dan da Prenses'e destek mesajları geldi. Başbakan Sunak, Middleton'ın cesaret örneği gösterdiğini ve iyileşmesini umduğunu ifade etti, Starmer ise Prenses'in iyimserliğinden ve umudundan cesaret bulduğunu söyledi. Spekülasyonlarla dolu son haftalarda Prenses ve ailesinin mahremiyeti ve sağlıkla ilgili tedavilere odaklanabilmesi için destek çağrısı yapıldı.

Geri Dön 23 Mart 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN