Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
15 Haziran 2023 Perşembe

Nottingham’da bıçaklı saldırı: 3 kişi öldü, saldırgan yakalandı

İngiltere’nin Nottingham kentinde bir caddede iki üniversite öğrencisi, ardından bir başka caddede 60’lı yaşlarındaki üçüncü bir kişi ölü bulundu. Kurbanların bıçaklanarak öldürüldüğü açıklandı.

Hayatını kaybeden iki öğrencinin 19 yaşında Nottingham Üniversitesi öğrencileri olduğu açıklandı. 

Polis, daha sonra, bir kişinin minibüsle insanları ezmeye çalıştığını, ve biri ağır üç kişinin yaralanarak hastaneye kaldırıldığını açıkladı. Çalıntı olduğu belirlenen minibüsün sürücüsü gözaltına alındı. Gözaltındaki şüphelinin, aynı zamanda cinayetleri işleyen kişi olduğu düşünülüyor.

Yetkililer, gözaltına alınan saldırgan dışında, cinayetlere ilişkin başka bir şüphelinin olmadığını açıkladı. Saldırıların neden düzenlendiğiyle ilgili hiçbir bulguya ulaşılamadı, cinayetlerin terör bağlantısı olup olmadığı da bilinmiyor.  

Nottingham Emniyet Müdürü, “İki olayın bağlantılı olduğunu düşünüyoruz. Soruşturma yeni başladı, dedektif ekibi tam olarak ne yaşandığını ortaya çıkarmak için çalışıyor” açıklamasında bulundu.

Geri Dön 15 Haziran 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN