Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
19 Ekim 2023 Perşembe

Muhafazakar Parti adayı Cooper, dar gelirli ebeveynlere hakaret etti

İngiltere’de muhafazakar parti adayı Andrew Cooper, "İşsizseniz ve 30 sterlinlik bir telefon faturasını dahi ödeyemiyorsanız, yardım aramak yerine bu ülkeden defolun" dedi.

Cooper'ın, sosyal medya üzerinden, 3 yıl önce yaptığı bir paylaşımda dar gelirli ebeveynlere hakaret ettiği ortaya çıktı, “İşsizseniz ve 30 sterlinlik bir telefon faturasını dahi ödeyemiyorsunuz yardım aramak yerine bu ülkeden defolun" ifadelerini kullandığı açıklandı. Cooper’ın ara seçimlerde milletvekili olarak kendi bölgesinde dar gelirli ailelere sağlanan yardımlardan sorumlu olacağı kaydedildi. 

İngiltere Başbakanı Rishi Sunak, Cooper'ın yorumlarını kınamayı reddederek, hükûmetin ekonomik krizde dar gelirli ailelere destek olduğunu belirtti. 

Geri Dön 19 Ekim 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN