Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
22 Aralık 2022 Perşembe

İngiltere’de grevler sürüyor

İngiltere’de grevler peş peşe geliyor. Birçok işkolunda işçiler maaş zammı ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi talebiyle greve gidiyor. Uzlaşma ise zor görünüyor.

Her gün yeni bir grev kararının açıklandığı İngiltere’de, binlerce ambulans şoförü ve sağlık görevlisi dün greve gitti. Ambulansların yalnızca hayati tehlike durumunda hizmet vereceği bildirildi, “Sadece öleceğinizi düşünüyorsanız ambulans çağırın” denildi. Hükûmet, grev sırasında destek için 750 ordu üyesini görevlendirdi. 

Sendikalar ve hükümet arasında anlaşmaya varılması zor görünüyor. Sağlık Bakanı, sendikaların grevinin ‘hastalara zarar vermek için bilinçli bir karar’ olduğunu iddia etti. Unite Sendikası, bunun ‘apaçık yalan’ olduğu yanıtı verdi. Bakan, daha önce de sendikaların hükümetle müzakere etmeyi ‘reddettiği’ iddiasında bulunmuştu. 

Geri Dön 22 Aralık 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN