Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
23 Şubat 2023 Perşembe

İki süpermarket zinciri, bazı meyve ve sebzelerin satışına sınırlama getirdi

İngiltere’de süpermarket zincirleri Asda ve Morrisons, taze meyve ve sebze tedarikinde yaşanan sorunlar nedeniyle domates, biber, marul, salatalık gibi bazı ürünlerin satışına sınırlama getirdi. 

Tedarik problemleri, İngiltere halkının meyve sebze ihtiyacının büyük bölümünü ihraç eden Kuzey Afrika ve İspanya’daki kötü hava koşullarının hasadı etkilemesi nedeniyle yaşanıyor.

İngiltere ve Avrupa’da çiftçilerin artan elektrik masrafları nedeniyle sera kullanımını azaltması da, kışlık mahsul üretiminin ciddi ölçüde düşmesine yol açtı. Ulusal Çiftçiler Sendikası Başkanı Minette Batters, hükümetin enerji yoğun endüstriler için sağladığı desteklere çiftçilerin dahil edilmemesini eleştirdi, çiftçilere de destek verilmesi çağrısında bulundu. 

Geri Dön 23 Şubat 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN