Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
14 Kasım 2023 Salı

İçişleri Bakanı Braverman görevden alındı

İngiltere'de görevden alınan İçişleri Bakanı Suella Braverman yerine, Dışişleri Bakanı James Cleverly atandı. Boşalan Dışişleri Bakanlığı koltuğuna ise eski Başbakan David Cameron getirildi.

Filistin yanlısı gösterilere izin verdiği için Londra polisini ikiyüzlülükle suçlayan İngiltere İçişleri Bakanı Suella Braverman, görevden alındı. Filistin’e destek gösterilerini nefret yürüyüşleri olarak nitelendiren Braverman, "Zamanı geldiğinde çok daha fazla şey söyleyeceğim" diye konuştu. 

Başbakan Rishi Sunak, daha parlak bir gelecek için hükûmetin kapsamlı değişikliklere gittiğini duyurdu. Braverman'ın yerine Dışişleri Bakanı James Cleverly atandı. Dışişleri Bakanlığı görevine ise eski Başbakan David Cameron atandı. 

Geri Dön 14 Kasım 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN