Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
04 Nisan 2023 Salı

Havalimanı personelinden 10 günlük Paskalya grevi!

Başkent Londra’daki Heathrow Havaalanı'nda çalışan yaklaşık 1.400 sınır görevlisi, Paskalya tatili döneminde on günlüğüne greve gitme kararı aldı. 

Çalışanları temsil eden Unite sendikası, Heathrow Havaalanı’nın rekor karlar elde etmesine rağmen sınır personelini yoksulluk sınırında maaşlarla çalıştırmaya devam ettiğine dikkat çekti, grev nedeniyle mağdur olacak yolculara bunun sorumlusunun çalışanlarına adil bir ücret zammı vermeyen şirket olduğunu belirtti. 

Havalimanı yetkilileri, grev nedeniyle Paskalya döneminde yolcuların uzun saatler sıra beklemek zorunda kalabileceği uyarısında bulundu. British Airways, grev duyurulduktan sonra yaklaşık 70 uçuşunu iptal etti. 

Yolcuların havaalanına gitmeden önce uçuşlarını kontrol etmeleri, kısa mesafe seferler için iki saat, uzun mesafe seferler için ise üç saatten önce gelmemeleri tavsiye edildi. Ayrıca, kontrolden geçişleri hızlandırmak için yolcuların en fazla iki parça el bagajıyla seyahat etmesi istendi. 

Geri Dön 04 Nisan 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN