Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
07 Aralık 2022 Çarşamba

Haftada 4 gün çalışma pilot projesi bitti

İngiltere’de 3 bin çalışanın katıldığı ve tam ücret karşılığında haftada 5 yerine 4 gün çalıştıkları pilot proje, 6 ayın ardından dün sona erdi. 

Proje kapsamında, çalışanlar, mesai saatlerinin yüzde 80’inde çalışarak maaşlarının yüzde 100’ünü almaya devam ettiler. Çalışma saatlerinin azalmasına rağmen verimlilik arttı, projeye katılan şirketlere yapılan iş başvurularının sayısı 5’e katlandı. Çalışanlar, kendilerini ortalama yüzde 10 daha mutlu ve yüzde 18 daha az yorgun hissetmeye başladı. 

Projeye katılan şirketlerin büyük bölümü, 4 gün çalışma uygulamasını kalıcı hale getirme kararı aldı. Projenin detaylı sonuçları ise önümüzdeki sene açıklanacak. 

Geri Dön 07 Aralık 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN