Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Temmuz 2024 Çarşamba

Göçmen gözaltı merkezlerinde durum kritik

İngiltere'nin başkenti Londra'da bulunan Harmondsworth Göçmen Gözaltı Merkezi, ülkenin en kötü koşullarına sahip gözaltı merkezi olarak nitelendirildi.

Hapishaneler Başmüfettişi Charlie Taylor, merkezi "kaotik" ve "şok edici" olarak değerlendirdi. Taylor, mart ayında dönemin İçişleri Bakanı James Cleverly'ye endişelerini bildirdiğini, ancak herhangi bir yanıt almadığını belirtti.

Heathrow Havalimanı yakınlarındaki merkezin aşırı kalabalık olduğu, uyuşturucu kullanımı ve şiddetin yaygın olduğu vurgulandı. Yayımlanan raporda, şiddet olaylarının önceki denetimden bu yana iki katına çıktığı, intihar girişimlerinin yaşandığı ve hücrelerin daha fazla kişi barındırmak için çift kişilik yapıldığı belirtildi. Ayrıca, personelin büyük ölçüde ofislerinde kaldığı ve kapılarında "girilmez" yazılı bantların olduğu tespit edildi.

Geri Dön 10 Temmuz 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN