Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
17 Haziran 2023 Cumartesi

Eski polis denetçisi tecavüzle suçlanıyor

Bağımsız polis denetçisi 64 yaşındaki Michael Lockwood, 16 yaşından küçük bir kız çocuğuna cinsel saldırı ve tecavüzle suçlandı.

İngiltere’de polislere yönelik şikayetleri değerlendiren ve polis davranışlarını denetleyen Bağımsız Polis Şikayet Komisyonu yöneticisi 64 yaşındaki Michael Lockwood, 16 yaşından küçük bir kıza saldırı ve tecavüzle suçlandı. Lockwood, polis denetçisi olarak görevinden istifa etti. 

Lockwood, suçlamaları reddetti. 28 Haziran’da Ceza Mahkemesi’ne çıkması bekleniyor. 

Şikayet Komisyonu, İngiltere ve Galler’de polisler hakkındaki en ciddi şikayetlerle ilgileniyor. 

İngiltere Polisi de özellikle son dönemlerde cinsel taviz skandallarıyla gündeme geliyor; Ocak 2023’te Londra Emniyet Teşkilatı’ndan üst düzey bir polis memuru en az 49 cinsel taciz suçu işlediğini itiraf etmiş, Mart 2023’te yayımlanan bir hükümet raporu ise polis teşkilatında 1.500’den fazla memurun son altı ay içinde cinsel tacizle suçlandığını ortaya koymuştu. 

Geri Dön 17 Haziran 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN