Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya Hessen: İlk evini alana devletten destek - 23 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
24 Şubat 2024 Cumartesi

En kibar dil Britanya İngilizcesi, en seksi dil İtalyanca

Yapılan bir ankette, dünyanın en kibar dilinin Britanya İngilizcesi, en seksi dilinin ise İtalyanca olduğu tespit edildi.

En kibar dil Britanya İngilizcesi, en seksi dil İtalyanca

Babel dil öğrenme platformu tarafından yapılan bir ankete göre, dünyanın en kibar dili Britanya İngilizcesi seçildi. İngiltere, Fransa, İspanya, İtalya, Almanya ve ABD’de yaşayan 6 bin kişiyle yapılan çalışmada, dünyanın en seksi dilinin ise İtalyanca olduğu belirtildi. Ankete katılanlar İtalyancanın en çekici, en romantik ve en tutkulu dil olduğundan hem fikir oldu. 7 yıl önce yapılan benzer bir ankette dünyanın en çekici dili Fransızca seçilmişti.

Araştırmayı yürüten uzmanları, İtalyancadaki vurgu ve uzatmaların, yükseliş ve düşüşlerin müzikal bir etki bıraktığını ifade ettiler.

Almanca ise en net ve doğrudan konuşulan dil seçildi.

Geri Dön 24 Şubat 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN