Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
11 Ekim 2022 Salı

Bütçe planı 31 Ekim’de belli olacak

Maliye Bakanı Kwasi Kwarteng ülke ekonomisinde devam eden dengesizliği dindirmek için, bütçe planını 23 Kasım yerine 31 Ekim’de açıklayacağını duyurdu. 

İngiltere’nin yeni Maliye Bakanı Kwasi Kwarteng, eylül sonunda 45 milyar sterlinlik vergi kesintisi planını sunmuş ve ülkedeki en zenginlerden alınan en yüksek vergi dilimini kaldıracağını açıklamıştı. Bu açıklama, ülke ekonomisinde büyük sarsıntıya ve sterlinin rekor seviyede değer kaybetmesine yol açınca planların bir kısmından vazgeçildi. 

Hükümet, yine de 43 milyarlık bir vergi kesintisi planlıyor. Ancak vergi gelirlerindeki bu düşüşün nasıl finanse edileceği hakkında soru işaretleri var. Maliye Bakanı, ülke ekonomisinde devam eden dengesizliği dindirmek için, bütçe planını 23 Kasım yerine 31 Ekim’de açıklayacağını duyurdu. 

Geri Dön 11 Ekim 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN