Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Ocak 2024 Cumartesi

Brexit sonrası başvuru tarihini kaçıranlara kolaylık

İngiltere İçişleri Bakanlığı, Brexit sonrasında, başvuru tarihini kaçıran AB vatandaşlarına oturum izni için kolaylık tanınacağını duyurdu.

Brexit sonrası başvuru tarihini kaçıranlara kolaylık

Buna göre, oturum başvurusunda, son tarihi kaçıranların ülkede kalmasına olanak sağlanacağı belirtildi. Kararın, İngiltere’de yıllardır yaşayan, vergi ödeyen bazı Avrupa Birliği vatandaşlarının banka hesaplarının dondurulması ve işlerini kaybetmelerine neden olması nedeniyle alındığı belirtildi. 

On binlerce Avrupa Birliği vatandaşının 2016 yılından sonra, Birleşik Krallık’ta süresiz oturum için başvuruda bulunduğu tahmin ediliyor. Yeni düzenleme kapsamında, AB vatandaşlarının İngiltere’deki yaşam haklarını korunmak isteniyor.

Geri Dön 20 Ocak 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN