Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
13 Ocak 2023 Cuma

Ambulans çalışanları ikinci kez grevde

İngiltere ve Galler’de sendika ile hükûmet arasındaki anlaşmazlık nedeniyle ambulans çalışanları ikinci kez greve gitti.

İngiltere ve Galler’de 25 bine yakın ambulans personeli, maaş artışı ve çalışma koşulları konularında hükümetle sendikalar arasında devam eden anlaşmazlık nedeniyle Noel’in ardından ikinci kez greve gitti. Unison sendikası temsilcisi Sara Gorton, grevde olan çalışanların hiçbirinin aslında görevlerini bırakmak istemediğini, ancak koşulların kendilerini greve gitmeye zorladığını anlattı.  

Acil tıp uzmanı Antonia Gosnell, her gün insanların öldüğünü ve bunun nedeninin sağlık sistemindeki kaynak ve personel eksikliği olduğunu dile getirdi, "İngiltere Ulusal Sağlık Sistemi (NHS) çökmüş durumda. Sorunu sürekli yama yaparak çözemezsiniz. Hükûmet yetkilileri sorumluluk almalı" ifadelerini kullandı. 

NHS verilerine göre, aralık ayında yaklaşık 54 bin 500 kişi, 12 saatten fazla ambulans bekledi. Ana muhalefetteki İşçi Partisi, Ulusal Sağlık Sistemi’nin ‘tarihinin en büyük krizini yaşadığını’ açıkladı. 

Geri Dön 13 Ocak 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN