Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Eylül 2023 Çarşamba

Zelenskiy Hollandalı öğrencilere seslendi

Hollandalı üniversite öğrencilerine seslenen Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy, Ukrayna'nın üyeliğinin AB için kazanç olacağını söyledi.

Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy, Hollanda'daki üniversite öğrencilerine video konferans aracılığıyla seslendi. Zelenskiy, Ukrayna'nın AB'ye katılımının hem adil bir karar hem de tüm AB ülkeleri için bir kazanç olacağını iddia etti. Ayrıca, Doğu Avrupa'da Ukrayna ordusu kadar güçlü bir ordu bulunmadığını savundu.

Zelenskiy, Ukrayna'nın AB ile ortak değerleri koruma konusunda güçlü bir orduya sahip olduğunu belirtti ve ülkenin bu değerleri dünya genelinde savunmaya devam edeceğini ifade etti. Ayrıca, Ukrayna'nın siber uzay ve enerji altyapısının korunması, eğitim misyonları ve tatbikatlar konusunda benzersiz bir deneyime sahip olduğunu vurgulayarak ülkenin savaş zamanlarında bile gıda güvenliğini garanti altında tutmaya devam ettiğini ve Avrupa, Afrika ve Asya ülkelerine yardım etmeye hazır olduğunu dile getirdi.

Geri Dön 13 Eylül 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN