Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
26 Şubat 2024 Pazartesi

Yüz yılın en sıcak şubat ayı

Hollanda'da bu yıl şubat ayı, son 100 yılın en sıcak şubatı olarak kayıtlara geçti. Aynı zamanda en yağışlı şubat aylarından da biri yaşandı.

Yüz yılın en sıcak şubat ayı

Hollanda’da son yüz yılın en sıcak şubat ayı yaşanıyor. Şubat ayı ortalama sıcaklığı 8,1 ila 8,3 derece arasında kaydedildi. Bir önceki rekor ise 1990 yılında 7,6 dereceyle ölçülmüştü. Normal koşullarda ise şubat ayı sıcaklık ortalamasının yaklaşık 4,2 derece olması gerekiyor. Yani bu yıl, normalin iki katı sıcaklık yaşandı.

Maksimum sıcaklıklar, 17 gün boyunca 10 derecenin üzerinde ölçülürken, yalnızca 7,8 Şubat’ta hafif bir don yaşandı.

Bu şubat ayı yalnızca en sıcak şubat ayı olmakla kalmadı. Aynı zamanda en yağışlı şubat aylarından biri de bu ay oldu. Şubat 2024 boyunca ortalama 110-120 milimetre yağış düştü.

Geri Dön 26 Şubat 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN