Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
03 Haziran 2024 Pazartesi

Yola çıkacaklar dikkat: Büyük trafik sıkışıklığı

Hollanda'nın A12 karayolunda, yol çalışmaları nedeniyle görülmemiş büyüklükte trafik sıkışıklığı bekleniyor.

Hollanda'da A12 karayolunda bugün büyük trafik sıkışıklığı bekleniyor. Lahey'den Utrecht'e giden yolda yapılan yol çalışmaları nedeniyle önemli gecikmeler yaşanıyor. ANWB, yerel saatle 07.57'de 40 dakikalık gecikme ve 13 kilometrelik durma noktasına gelen trafik bildirdi.

Rijkswaterstaat, Nieuwerbrug ile Oudenrijn kavşağı arasındaki yol yüzeyinde büyük bakım çalışmaları yapıyor. Bu çalışmalar nedeniyle, Nieuwerbrug ile De Meern arasındaki Utrecht yönüne giden dört şeridin ikisi bu hafta boyunca kapalı olacak. Rijkswaterstaat, yolun normalde zaten yoğun olduğunu, ancak kapanmalar ve kapasitenin yarıya inmesiyle birlikte trafik sıkışıklığının Lahey'e kadar ulaşabileceğini belirtti.

Alternatif güzergahlar da sıkışık olacak

Sürücülere evden çalışmaları, toplu taşıma veya bisiklet kullanmaları tavsiye ediliyor. Yine de yola çıkacak olan sürücülere, en iyi alternatif güzergahları bulmak için navigasyon sistemi kullanmaları önerildi. Ancak alternatif güzergahların da yoğun olacağı belirtiliyor.

ANWB, A12 karayolunun Hollanda'nın en yoğun yollarından biri olduğunu vurgulayarak, yol kullanıcılarının trafik bilgilerini takip etmelerini ve gerekirse alternatif rotaları planlamalarını tavsiye etti.

Ülkenin geri kalanında ise ortalama bir sabah trafiği bekleniyor. Bununla birlikte, A7 karayolunda da yol çalışmaları nedeniyle bazı ek gecikmeler olabileceği bildirildi.

Geri Dön 03 Haziran 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN