Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
21 Eylül 2023 Perşembe

Yoksullukla mücadele için 2 milyar avro bütçe

Hollanda hükûmeti 2024 yılının bütçesini sundu. Hükûmet yoksullukla mücadele etmek için 2 milyar avroluk ek bir bütçe ayrılacağını duyurdu.

Söz konusu projenin üst gelir gruplarından alınacak ek vergilerle finanse edileceği belirtildi. Çocuklu ailelere verilecek yardımlar birinci çocuk için 750 avro, ikinci çocuk için 883 avroya yükselecek. Gelecek yıl orta sınıf bir ailenin satın alma gücünün yüzde 1,8 artacağı kaydedildi.

Sağlık hizmetlerine toplam 103,4 milyar avroluk bir fon ayrılırken, sağlık sigortası primleri ortalama 12 avro artacak.

Sosyal adaleti sağlamak için üst gelir grupları ek vergilere tabi tutulurken, güneş, rüzgar su gibi temiz enerji kullanımına yönelik teşvikler verilecek. 2024 yılı bütçe açığının ise yüzde 2,9 bandında olması bekleniyor. 

Geri Dön 21 Eylül 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN