Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
21 Haziran 2024 Cuma

Yılın en büyük uyuşturucu operasyonu

Hollanda'da yılın en büyük uyuşturucu operasyonlarından biri gerçekleştirildi. Vlissingen limanında, piyasa değeri 270 milyon avronun üzerinde olan 3,6 tondan fazla kokain ele geçirildi.

Yılın en büyük uyuşturucu operasyonu

Zeeland Savcılığı, kokainin Ekvador'dan Almanya'ya giden muz yüklü bir konteynırın içinde saklandığını açıkladı. Liman polisi, uyuşturucu kaçakçılığına karıştığı şüphesiyle bir kişiyi tutukladı ve ele geçirilen uyuşturucular imha edildi.

Geçen ay aynı limanda, piyasa değeri yaklaşık 37 milyon avro olan 497 kilo kokain ele geçirilmişti. Bu sevkiyatın da Ekvador'dan Almanya'ya giden bir muz konteynırında saklandığı belirlenmişti. Hollanda polisine göre, Avrupa'ya en fazla yasa dışı uyuşturucu ticareti yapan ülkelerin başında Ekvador geliyor.

Geri Dön 21 Haziran 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN